MÖBLER / Bord / Satsbord 13272133
nr 1327 2133
Satsbord
3 delar. Design Erling Torvits för Heltborg Möbler Danmark. Jakaranda (CITES-intyg medföljer). Höjd: 44-51cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:43:25
700 kr
800 kr
900 kr
1.800 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)